Календар г.

Хламидия-Проблем!

Хламидия-Проблем!

Мнениеот 600SEL » 23 Юли 2019, 12:41

Здравейте!
На 28 години съм,висок 190см.98кг.През месец Февруари бях диагностициран с Хламидия след като имах парене при уриниране.След преглед при уролог последва лечение с Доксациклин 2x1-10 дни.След това продължих с Ролид също 10 дни.Паренето изчезна,повторихме теста за Хламидия който беше отицателен, но все още имам някакви сиптоми като трудно уриниране сутрин.Трудното уриниране понякога изчезва.Правил съм други изледвания за полови причинители който също са отрицателни, също и микробиология на еякулат в който няма бактериално развитие.Правено ми е ехография на простатата размерите са 34/24/28мм.Сруктурата и е хомогенна.Бъбреците са нормални без камъни в тях.Също уринарата ми е стрерилна.Имам и друг симптом, при ерекция имам чуството че ми се уринира но нямам урина.Еякулата понякога е в много малки количества(1-2 капки).Уролога след антиобиотичното лечение предписа Инфламенд за 3 месеца + Урогут за 1 месец и също нямам големи подобрения.Правено ми е също туширане на простата, Уролога каза че е по-мека от нормалното, а това какво означава така не ми и каза.Това е в общи линии моят проблем.
Моля за някакви съвети?

600SEL

Re: Хламидия-Проблем!

Мнениеот velindobroto » Вчера, , 00:15

Здравей,

15 години се занимавам с Хламидия. Това се смята за чумата на този век за съжаление докторите са много боси с нея.Най малкото е титъра на кръвното изследване .В България и повечето държави е
прието 1:8 1:12 1:16 да се смята за отрицателен. Хламидиите са подтиснати примерно с антибиотици
Титъра се води отрицателен а проблема навлиза в дълбочина. Хламидия Трахоматис може да седи 20
години в организма без никакви симптоми
email lykialexood@gmail.com пиши ми ако искаш да ти помогна!
Казвам се Пламен Хомеопат има лекарство което се прави от Хламидия за да премахне миазматичната хронология от самия контакт с нея
Поздрави
velindobroto

Re: Хламидия-Проблем!

Мнениеот velindobroto » Вчера, , 10:29

Сори объркал съм мейла lukialexood@gmail.com а не с y luki
velindobroto

Назад към Здравни проблеми, лечение